Březen 2018 za nesou zanechal další nesmazatelnou stopu v rámci bankovních produktů. Velká řada bank přišla s řadou změn, které se týkají produktů nejrůznějšího typu. Obvykle šlo o změny úrokových sazeb, a to nejenom u spořicích účtů, ale také u termínovaných vkladů a ostatních. A právě nyní vám přinášíme aktuální informace o změnách, jež proběhly.

Termínované vklady u Sberbank

Pokud se rozhodnete zhodnotit své volné finanční prostředky prostřednictvím termínovaného vkladu, můžete si u bankovní společnosti Sberbank vybrat ze tří období. Jde o závazné lhůty, během nichž nebudete mít přístup k penězům. Pakliže byste je vybrali dříve, přijdete zbytečně o úroky a zaplatíte i něco na poplatcích.

  • Termínovaný vklad na jeden rok 0,6 %
  • Termínovaný vklad na dva roky 0,8 %
  • Termínovaný vklad na tři roky 1,1 %

Zvýšení úrokových sazeb u Hello bank!

Hello bank! přichází stále se zajímavými novinkami a nové klienty se snaží získávat, seč ji síly stačí. Aktuálně je to zvýšení úrokové sazby na 0,6 %. Tato příjemná cifra je samozřejmě spojena s jistým omezením, a to především co se výše zůstatkové částky týče. Tento úrok vám bude přístupný do 100 000 Kč na běžném účtu a do 300 000 Kč na spořicím účtu.

Čtěte také: Známý poskytovatel spotřebitelských úvěrů Cetelem se mění na Hello Bank

Komerční banka potěší podnikatele

Jestliže máte podnikatelský účet u Komerční banky, měli byste zbystřit. Tato bankovní společnost totiž začala spolupracovat s firmou Fakturoid. A jak už každý živnostník správě tuší, jde o systém, který vám umožní rychlejší a přehlednější vystavování faktur online. Až pěti subjektům tak budete moci zcela zdarma vystavovat faktury. Za více obchodních partnerů si samozřejmě připlatíte.

Ani J&T Banka nezahálela

Svých věrných klientů a potažmo i těch nových si váží také J&T Banka, která přišla se zvýšením úrokové sazby u termínovaných vkladů pro podnikající fyzické osoby a právnické osoby. Na své si dokonce přijdou i nepodnikající fyzické osoby. Zvýšení oproti současným hodnotám proběhlo ve výši 0,2 %.

MONETA Money Bank – je libo kreditní kartu pro podnikatele?

To, že klienti bankovní společnosti MONETA Money Bank mohou využívat kreditní karty MONETA Business Card jistě není žádnou novinkou. Jenže, do této doby bylo nutné pro vyřízení karty se všemi jejími bonusy navštívit některou z poboček společnosti. Taková povinnost už v dnešní době odpadá. O kartu můžete požádat skrze internetové nebo mobilní bankovnictví.

Hypotéka od mBank

Na neustálý růst úroků u hypoték jsme dnes poměrně zvyklí. V minulém měsíci však mile překvapila bankovní společnost mBank, která úrok zvedla pouze mírně. A to konkrétně u produktu mHypotéka Light s tříletou fixační lhůtou a LTV ve výši 80 % hodnoty nemovitosti. Nyní je možné získat tuto hypotéku s úrokem od 2,19 %.

Zdražení u PRESTO půjčky

Jestliže vás láká úvěrová nabídka bankovní společnosti UniCredit Bank, neměli byste moc otálet. Banka sice už zvedla úrokovou sazbu u PRESTO Půjčky převedení úvěru, na druhou stranu ještě stále nabízí možnost získat odměnu při smlouvě uzavřené do konce května. Hodnota úroku se zvýšila poměrně rapidně, a to z 2,9 % na 4,9 %.

Máte spořicí účet u Expobank?

Pakliže jste spokojeným klientem této banky, potom vás ještě více mile překvapíme. Radost postihne pravděpodobně majitele firemních spořicích účtů, které jsou vedeny v USD. Právě u nich totiž došlo k mírnému zvýšení úrokové sazby z 0,58 % na 0,67 %.

Mobilní bankovnictví Creditas

Bankovní společnost Creditas pracuje na svém neustálém zdokonalování. Dokazují to například nové možnosti v mobilním bankovnictví. Nyní prostřednictvím této služby budete moci bez sebemenšího problému spravovat své platební karty, a to včetně takových parametrů, jakými jsou limity, blokace, změna PIN a další.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…