Japonská půjčka ještě víc zatraktivňuje svou nabídku rychlé půjčky před výplatou. Novým zákazníkům nabízí v omezené akci (která končí 31.11.2015) první půjčku až do výše 10 000 Kč s pevnou dobou splatnosti 30 dní zdarma. Při řádném splacení budou klientům vráceny všechny poplatky do 14 dnů zpět a nezaplatí tak nic navíc.

Klíčové parametry Japonské půjčky

Další vítězství v nezávislých testech výhodnosti

Japonská půjčka nedávno opět zvítězila v dalším nezávislém srovnávacím testu půjček. Naše redakce, i ostatní autoři, oceňuje velmi nízké RPSN (pouze 48 %), rychlost vyřízení žádosti o půjčku a rozumné sankce při potížích se splácením. Japonská půjčka je navíc bez skrytých poplatků a rozhodčí doložky ve smlouvě. Již tradičně tak můžeme konstatovat, že Japonská půjčka od Home Credit a.s. patří mezi nejférovější produkty na nebankovním trhu a pro zodpovědného klienta představuje pouze minimální riziko.

Tabulka splátek opakované půjčky

Výše půjčky Doba splatnosti Poplatek Celková částka
1 000 Kč 30 dní 33 Kč 1 033 Kč
2 000 Kč 30 dní 66 Kč 2 066 Kč
3 000 Kč 30 dní 99 Kč 3 099 Kč
4 000 Kč 30 dní 132 Kč 4 132 Kč
4 999 Kč 30 dní 165 Kč 5 154 Kč

Schvalovatelnost žádostí se zlepšuje

Japonská půjčka měla z počátku poměrně nízkou schvalovatelnost, poskytovatel si dobře vybíral, komu peníze půjčí. Na přístupu poskytovatele se nic zásadního nezměnilo, přesto se ale poměr schválených a neschválených žádosti zlepšil a Japonská půjčka je tak v poslední době více dostupná. Japonská půjčka je navíc dostupná i cizincům s trvalým pobytem v ČR, šanci na schválení mají i senioři, studenti a rodiče na mateřské dovolené.

Bez doložení příjmu a také pro cizince

U malé půjčky do 4999 Kč není nutné dokládat finanční příjem, navíc si lze nově za 199 Kč připlatit expresní převod peněz na účet do 10 minut (pokud k němu ale nedojde, vrátí vám poskytovatel zmíněnou částku zpět). Je zkrátka vidět, že Home Credit na Japonské půjčce neustále pracuje a její parametry postupně vylepšuje podle podnětu od zákazníků – a těch už nasbíral vyšší tisíce.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…