Jak koronavirus ovlivňuje realitní trh? Vyplatí se nyní nemovitosti spíše prodávat, nebo nakupovat? Proč se vyplatí jistá obezřetnost, pokud se rozhodnete sáhnout po nebankovním úvěru? A jak získat nabídku nejlevnějšího povinného ručení přes internet bez nutnosti zadávat své osobní údaje? Přinášíme pár tipů na zajímavé články z jiných webů.

Co by vám nemělo uniknout?

Koronavirus může změnit realitní trh: prodejte byt, než splaskne bublina!
Můžou ceny nemovitostí za takové situace růst i nadále? Pokud vláda zasáhne tvrdými opatřeními, bude ekonomika zasažena citelněji, než tomu bylo na jaře.
Peníze rychle? 5 důvodů, proč se nebát nebankovních půjček
Potřebujete peníze a banka k vám není vstřícná? Uvažujete o nebankovním segmentu, ale nemáte s ním žádné zkušenosti? Váháte a jste nejistí? Pak možná právě uvedené výhody vás přesvědčí o tom, že se není skutečně čeho bát.
5 důvodů, proč se vyplatí srovnání půjček a pojištění online
Online srovnání vám zaručí, že nemusíte obcházet jednotlivé pobočky bank, pojišťoven a ostatních poskytovatelů půjček. Když zvolíte ten správný online portál, najdete jejich seznamy na jednom jediném místě.
Půjčka ještě dnes: jak si půjčit na nespálit se?
Půjčka ještě dnes má bezpochyby i svá negativa. Tím zásadním je velikost úrokové sazby, která je obvykle větší nežli u klasických bankovních půjček. Je to ale daň za to, že peníze získáte obratem během několika hodin po žádosti.
6 tipů pro nejlevnější povinné ručení
Povinné ručení je zákonnou povinností pro všechny majitele vozů. Jestliže při platbách za tuto službu chcete ušetřit, přinášíme vám několik praktických tipů, jak toho docílit.
Jak získat nabídky povinného ručení bez zadávání osobních údajů?
Srovnání povinného ručení na internetu je příslibem zajímavějších cen. Rozmyslete si, zda při porovnání zadáte své osobní údaje. Nabídky mohou být rozdílné.
Vzor: Dlužní úpis – nepeněžitá půjčka
Smlouvou o půjčce přenechává věřitel dlužníkovi věci určené podle druhu, zejména peníze, a dlužník se zavazuje vrátit po uplynutí dohodnuté doby věci stejného druhu. Při nepeněžité půjčce lze ujednat místo úroků plnění přeměřeného věgtšího mnotství nebo věcí lepší jakosti, zpravidla téhož druhu.
Proč padl antický Řím: Zahubí podobné problémy i naši civilizaci?
Stavba této pyramidy trvala přibližně dvacet let a vzhledem k egyptskému kalendáři (3–4 měsíce trvala záplava, své si vybral velký počet svátků) můžeme odhadovat, že se na stavbě mohlo pracovat po dobu přibližně 250 dní v roce.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…