Spousta zajímavých článků, které mohou být přínosné pro naše čtenáře vychází i na jiný webech. V dnešnímu článků vám proto přinášíme tipy na pět takových, které by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti. Pojednávají o aktuálních tématech, ale i nadčasových tipech jak nenaletět podvodníkům při žádosti o úvěr a na co si dát pozor.

Články o financích, které zaslouží zmínku

Nebankovní půjčky již nadále nemusí být strašákem! Z 50 000 poskytovatelů jich zbyly desítky

Proč už nebankovní půjčky po zásahu zákonodárců a pod přímým dohledem České národní banky již nemusí být strašákem? O tom pojednává první článek, který zmíníme. Dozvíte se, jaké zákonem dané povinnosti musí splnit všichni nebankovní poskytovatelé spotřebitelských úvěrů a v čem se zlepšila ochrana spotřebitele vůči úvěrovým predátorům.

Zdroj: Nebankovní půjčky již nadále nemusí být strašákem! Z 50 000 poskytovatelů jich zbyly desítky

7 opravdu dobrých rad, pokud si chcete vzít půjčku

Půjčit si peníze je v dnešní době poměrně snadné, nabídky jsou lidově řečeno na každém rohu. Ať už potřebujete pár stovek na týden, nebo stovky tisíc na dlouhé roky, vybírat je stále z čeho. Sedm rad, které zmiňuje autor článků vám ale pomůže uvědomit si, zda-li půjčku opravdu potřebujete, jak ji najít a vyjednat za nejlepších možných podmínek. Doporučujeme k přečtení každému, kdo zvažuje úvěr – ať už bankovní, nebo nebankovní.

Zdroj: 7 opravdu dobrých rad, pokud si chcete vzít půjčku

5 dobrých rad, jak vyjít od výplaty k výplatě

Jak „vyžít“ když vám do nejbližší výplaty zbývá ještě nějaký ten čas? Článek o tom, jak důležité je plánovat finance, jak se v nich zorientovat a udělat si pořádek a v konečném důsledku ušetřit nemalé peníze, které mohou být rozhodující v situaci, kdy uvažujete o rychlé půjčce. Nadčasové téma, které jistě stojí za přečtení a za zamyšlení. Dluhy totiž často nevznikají kvůli akutnímu nedostatku příjmů, ale neúměrným výdajům za zbytečnosti.

Zdroj: 5 dobrých rad, jak vyjít od výplaty k výplatě

Přehled bezplatných nebankovních půjček do výplaty

Bezúročné půjčky jsou stále trendem mezi nebankovním poskytovateli úvěrů. V odkazovaném článku je jich zmíněno hned několik (těch nejznámějších) a to včetně výhod a nevýhod, který tento oblíbený produkt přináší. Zásadní pravidlo je jedno, dejte si dobrý pozor abyste bezplatnou půjčku vrátili včas. Poplatky za pozdní splacení a upomínky totiž bývají vysoké. První půjčka zdarma jinak je v rukou zodpovědného klienta výhodným produktem.

Zdroj: Přehled bezplatných nebankovních půjček do výplaty

5 dobrých rad, než si vezmete rychlou půjčku přes internet

Znáte výši RPSN a nezaměňujete ji přitom s úrokovou sazbou? Víte, kolik přesně budete splácet a zda-li si to můžete dovolit, aniž byste ohrozili finanční stabilitu domácnosti? Tyto a další otázky vznáší poslední odkazovaný článek, autor zmiňuje pět zásadních otázek, které by si měl položit každý kdo zvažuje půjčku a popravdě si na ně v zápětí odpovědět.

Zdroj: 5 dobrých rad, než si vezmete rychlou půjčku přes internet

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…