Bankovní i nebankovní půjčky nabývají v dnešní době nejrůznějších podob. Jednotlivé úvěry se mezi sebou lidí především v tom, jak vysokou částku a na jak dlouho můžete obdržet, pro koho jsou určeny a v neposlední řadě také, co je vyžadováno k jejich získání. Jedním z takových typů úvěrů jsou půjčky bez ručitele. Ty patří k velice rozšířeným a prolínají se v podstatě celým peněžním trhem.

Co znamená půjčka bez ručitele?

Půjčkou bez ručitele je označována taková půjčka, u níž není třeba mít žádného ručitele. Ručitelem je myšlena osoba, jež na sebe převezme všechny závazky v okamžiku, kdy vy nebudete řádně hradit měsíční splátky. Tedy třetí osoba, kterou je třeba zanést do smlouvy. Vzhledem k tomu, že v dnešní době je jen malé množství lidí ochotných zaručit svým majetkem svému známému či kamarádovi, stoupá obliba těchto bankovních a nebankovních produktů. Půjčka bez ručitele se velice často pojí s půjčkou bez zástavy nemovitosti, jejíž název je poměrně vypovídající. Zkrátka neručíte svým ani cizím majetkem.

Jaké jsou oblíbené půjčky bez ručitele?

Rozhlédnete-li se po finančním trhu, zjistíte, že nabídka je v tomto segmentu vskutku bohatá. Peněžní produkt, s pomocí něhož můžete získat až 250 000 Kč se splatností na 7 let. Středně dlouhé až dlouhodobé úvěrování, jehož součástí je vyplacení peněz na bankovní účet, a to do 15 minut po schválení online žádosti.

BB půjčka

Půjčka bez ručitele do výše 45 000 Kč se splatností na 12 měsíců. Výhodou tohoto typu úvěru je fakt, že první půjčku můžete získat zcela zdarma, a to do velikosti 5 000 Kč. Velice příjemná je vysoká míra schválených žádostí a možnost nakládat s penězi dle vlastní libosti.

Půjčka SOS

Malá, variabilní a krátkodobá taková je Půjčka SOS. Tak lze označit tuto rychlou půjčku, jejíž výše 4 500 Kč se splatností na 30 dnů vám pomůže především před výplatou nebo v neočekávaných situacích, kdy nepotřebujete více peněz na nečekané výdaje. Výhodou úvěru je nulový poplatek za poskytnutí i vedení úvěrového účtu. Objevte kouzlo půjčky bez ručitele a využijte některou z výše uvedených, které se pojí především s vysokou mírou zabezpečení, kladnými referencemi a transparentností.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…