Magazín o půjčkách a financích

Dino půjčka – Nová rychlá půjčka s nejvyšší schvalovatelností žádostí

Od loňského prosince je v České republice dostupná nová nebankovní online půjčka pojmenovaná Dino půjčka. Jedná se o rychlou půjčku vyřízenou během 5 minut přes internet a vyplacenou ihned na bankovní účet žadatele. Produkt se chlubí nejvyšší schvalovatelností žádostí, díky svému unikátnímu systému porovnání více nabídek od různých poskytovatelů v reálném čase.

Číst celý článek…

Je půjčka Zaimo nejrychlejší nebankovní úvěr v České republice?

Úvěr od Zaimo patří mezi nebankovní produkty, které rozhodně mají co nabídnout a čím zaujmout. Zaimo.cz totiž vyniká svou technologií, která mu umožňuje přijímat žádosti o půjčku 24 hodin denně a vyhodnocovat zájemce téměř v reálném čase. Každý zájemce tak hned ví, zda-li má nárok na půjčku. Není ale rychlost vykoupena vysokým úročením? Více v dnešním článku.

Číst celý článek…

Akce: Spolehlivá nebankovní půjčka až 250 000 Kč nejen na Vánoce

Pokud se rozhodnete půjčit si peníze před Vánoci, dobře zvažte, zda-li zvládnete řádně splácet i po svátcích. Podle statistik se kvůli dárkům a vánočním svátkům zadluží bezmála 15 % lidí v České republice – to je velmi vysoké číslo. Radou číslo jedna v této situaci je samozřejmě, peníze si raději vůbec nepůjčovat. Pokud se ale rozhodnete jinak, dobře zvažte možnosti a nabídky. Vánoční 123půjčka může být vhodnou nebankovní alternativou…

Číst celý článek…

Via SMS – Rychlá SMS půjčka až 20 000 Kč s vyplacením do 15 minut

Via SMS (chybně bývá označována často jako ViaSMS) je tzv. rychlou SMS půjčkou, původem z Litvy. Kromě České republiky je dostupná rovněž klientům ve Španělsku nebo třeba Švédsku. Mezi hlavní přednosti, tak jak je prezentuje poskytovatel, patří dostupnost až 20 000 Kč do 15 minut. Je tomu ale opravdu tak?

Číst celý článek…

Kde získat peníze bez bankovního účtu? Půjčky v hotovosti vyplácené na ruku

Naprostá většina půjček, které lze vyřídit a sjednat přes internet je vyplácena klasicky bankovním převodem na účet. Hotovostních půjček je v nabídce výrazně menší podíl, přesto ale existují a těší se poměrně vysokému zájmu. Na našem portálu patří mezi 3 nejvyhledávanější kategorie. Jaká je aktuální nabídka a kde si lze půjčit „na ruku“?

Číst celý článek…

Japonská půjčka – Konečně slušná půjčka na českém nebankovním trhu?

Nebankovní trh je v ČR stále ještě džungle, ve které se laik jen obtížně orientuje. Na jednu stranu společnosti lákají na bezúročné půjčky a rychlé vyřízení, nadruhou však účtují přemrštěné sankce za pozdní splacení a předražené poplatky za prodloužení doby splatnosti. Vysoké úroky, rozhodcovské doložky a nemalé poplatky za vyřízení žádosti, i to je stále běžnou součástí celé řady nebankovních půjček u nás. Japonská půjčka je však konečně jiná – a není to pouze reklamní fráze!

Číst celý článek…

AAA pożyczka – rychlé srovnání půjček v Polsku

Na polském trhu funguje výrazně větší počet poskytovatelů půjček a úvěrů, než u nás doma v Česku. Všechny prověřené bankovní úvěry i nebankovní půjčky lze na tamní trhu srovnávat díky novému srovnávači půjček AAA pożyczka. Ten obsahuje detailní a ručně aktualizované parametry více jak 100 půjček s možností přímého porovnání a sjednání přes internet.

Číst celý článek…

Nejlepší bezúročnou půjčku na trhu nabízí CreditON.cz

V oblíbené kategorii online půjčka zdarma vede podle hodnocení návštěvníků na našem portálu KvalitníPůjčka.cz nabídka od společnosti Creamfinance Czech s.r.o., která svůj produkt již několik let nabízí pod názvem CreditON.cz (můžete ho znát z televize, nebo reklamních billboardů). V dnešním článku se na konkrétní parametry této nebankovních půjčky podíváme podrobněji. Poukážeme samozřejmě na výhody i možné nedostatky.

Číst celý článek…

Poradna: Proč jsou „online půjčky pro každého“ podezřelé?

Na internetu naleznete spoustu poskytovatelů půjček, kteří inzerují svůj produkt jako „půjčka každému“. Jinými slovy se snaží navodit dojem, že půjčují peníze skutečně každému žadateli. Tyto půjčky „pro každého“ jsou ale nesmyslné a často na hranici dobrých mravů. Žádný z poskytovatelů totiž nepůjčuje peníze všem žadatelům a to hned z několika důvodů…

Číst celý článek…

Půjčka24 – Recenze rychlé online půjčky před výplatou

Před výplatou, kdy chybí v peněžence nebo na účtu pár tisíc korun mohou být rychlé půjčky pohodlným řešením. Tyto produkty se hodí v případě nenadálého finančního výpadku k pokrytí nečekané situace. Nebývají – s ohledem na vyšší úročení, vhodné pro časté využití a rozhodně nejsou vhodné jako pravidelný zdroj finančního příjmu. SMS půjčka nazvaná Půjčka24.top patří mezi ty známé a velmi dobře prověřené produkty, v rukou zodpovědného klienta se řadí mezi bezpečné mikroúvěry.

Číst celý článek…

← Starší články